Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej

ŁĄCZENIE MĄDROŚCI Z PASJĄ

 

PLAN ZAJĘĆ w roku 2019/2020

 

Godz.  zajęć Ponie działek Wtorek Środa Czwartek Piątek
****** ****** ******** ******** ******** ********
09.00     joga malarstwo "PALETA"  malarstwo "KOLORY" 
10.00    taniec "GRACJA"      j.angielski gr. IV 
11.00        j.angielski gr. 0   
12.00    język niemiecki    j.angielski gr. II, gr.V+VI   
           
14.30   basen   basen  
16.00   taniec *VOLARE*      
           
17.00     WYKŁAD    

 

ZAJĘCIA - ROK AKADEMICKI 2019/2020

UWAGA!!!
WSZYSTKIE GRUPY - LISTY ZAMKNIĘTE

 


1. BASEN - aquqaerobik - ul. Głowackiego (brodzik)

  • grupa I - czwartek, godz. 14.30                                                               
  • grupa II -wtorek, godz.14.30 

instruktor: Ewelina Filipek

 

2. YOGA - CR "Na Pięterku", ul. Jana Pawła II

    * środa, godz. 9.00

instruktor: Anna Wiśniewska

 

3. JĘZYK ANGIELSKI

  • gr. "0" - I rok - czwartek, godz. 11.00, sala 22A ul. Śniadeckich, lektor: mgr Jan Konieczny                                                                                                 
  • gr. II rok - czwartek, godz. 12.00, ul. Śniadeckich, sala 109E, lektor: mgr Anna Muszyńska-Szymańska                                                                            
  • gr. III rok - piątek, godz. 11.00, ul. Kwiatkowskiego, lektor: mrg Piotr Trojanek                                                                                                         
  • gr. IV rok - piątek, godz. 10.00, sala 416B, ul. Kwiatkowskiego, lektor: mgr Anna Golusińska-Ćwiek                                                                                                                                                                        
  • gr.V+VI rok - czwartek, godz. 12.00, sala 414B, ul. Kwiatkowskiego, lektor: mgr Marzena Surówka

 

4. JĘZYK NIEMIECKI - PK ul. Śniadeckich 2, sala 307 - 3H

    * wtorek, godz. 12.00, lektor: mgr Małgorzata Wilk

 

5. MALARSTWO - Insytut Wzornictwa, ul. Racławicka, sala 5M

    prowadzący: dr Bogusław Niewiadomski

    * czwartek, godz. 9.00, grupa malarska PALETA

    * piątek, godz. 9.00, grupa malarska KOLORY

 

6. Zespół taneczny GRACJA - Studium WF, ul. Racławicka,

    instruktor: Jacek Stróż

    * wtorek, godz. 10.15 

 

7.  Zespól Taneczny VOLARE - Szkoła Tańca ASTRA

     instruktor: Marlena Krawczyk

    * wtorek, godz. 16.00

 

 

     

 

 

 

Kontakt:

Biuro UTW
Politechnika Koszalińska
Budynek A, sala 22
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin

Pełnomocnik Rektora ds. UTW

mgr Jolanta Grzybowska
tel. 94 347 86 73