Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej

ŁĄCZENIE MĄDROŚCI Z PASJĄ

 

PLAN ZAJĘĆ w roku 2018/2019

 

Początek  zajęć

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

9:00

 

 

 YOGA

 

 malarstwo gr. II

10.00

 

 

                                      

j. angielski  III

11:15

 

 j. niemiecki

 

 j. angielski IV

LISTA ZAMKNIĘTA

 

12:00

 

 zajęcia taneczno ruchowe GRUPA ROZWIĄZANA

 

 zajęcia taneczno ruchowe GRUPA ROZWIĄZANA

 

12:00

 

 

 

 j. angielski I - 12:00

 j. angielski II - 12:00 

 j. angielski V - 12:00

 

14:00         

15:00

 

 

 

 basen I grupa

 basen II grupa

 

17:00-18:00

   

WYKŁAD

   

 

 

 

 

 

 

           

 

ZAJĘCIA - ROK AKADEMICKI 2018/2019

UWAGA!!!
ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ
PO SKOMPLETOWANIU GRUPY

 


1. BASEN - ul. Głowackiego (brodzik)

  • grupa I - czwartek, godz. 14.00
  • grupa II - czwartek godz.15.00 

 w dniu 19 grudnia 2018 zajęcia na basenie odbywają się bez zmian

w dniu 27 grudnia 2018 zajęcia na basenie będą tylko o godz. 15.00 (razem)

od 3 stycznia 2019 roku zajęcia wg planu

 

2. YOGA - CR "NA Pięterku", ul. Jana Pawła II 15A

  • środa, godz. 9.00

 

3. JĘZYK ANGIELSKI:

  • grupa I (poziom 0, 1 rok nauki) - mgr Anna Muszyńska - Szymańska, czwartek, godz. 12.00, sala 203-1 F, ul. Śniadeckich - dotyczy słuchaczy obecnych na spotkaniu 25 października br.
  • grupa II (2 rok nauki) - mgr Piotr Trojanek, czwartek, godz. 12.00, sala 414B, ul. Kwiatkowskiego
  • grupa III (3 rok nauki)- mgr Anna Golusińska - Ćwiek, piątek, godz. 10.00, sala 416B, ul. Kwiatkowskiego - rozpoczęcie piątek 9 listopada 2018
  • grupa IV (4 rok nauki) - mgr Dorota Korczyńska - Graj, środa, godz. 9.00 ZMIANA TERMINU : czwartek, godz.11.15, sala 101F, ul. Śniadeckich
  • grupa V (5 rok nauki) - mgr Marzena Surówka, czwartek, godz. 12.00, sala 416B, ul. Kwiatkowskiego

 

4. JĘZYK NIEMIECKI: mgr Małgorzata Wilk

  •  wtorek, godz.11.15, sala 307-3H, ul. Śniadeckich

 

5.ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE -  mgr Małgorzata Staniszewska - grupy zostały rozwiązane.

  • grupa I - wtorek godz.12.00  EMKA , Dom Tańca II piętro
  • grupa II - czwartek godz.12.00  EMKA, Dom Tańca II piętro
 

6.MALARSTWO - dr Bogusław Niewiadomski 

 rozpoczęcie zajęć piątek 9 listopada 2018 godz. 9.00

Zajęcia odbywają się na ul. Racławickiej, budynek M, sala nr 5

 

 

7.KURS KOMPUTEROWY Z ELEMENTAMI OBSŁUGI SMARTFONA.

  • - grupa I - poniedziałek,   piątek  godz. 16.00, PK, sala 110 A (I piętro),
  • - grupa II - wtorek, godz. 17.30 PK, sala 110A (I piętro) i  czwartek  godz.16.30, PK, sala 02A (przyziemie),
  • - grupa III -sobota, godz. 10.00, PK - sala 22A.
Miejsce zajęć: Koszalin,  Politechnika Koszalińska, ul. Śniadeckich 2 .
Kurs jest całkowicie bezpłatny, obejmuje ok. 25 spotkań. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia oraz międzynarodowy certyfikat ECDL Profile (tylko dla 15 uczestników z danej grupy). Warunkiem ukończenia kursu jest min. 80% obecności na zajęciach.

Kontakt:

Biuro UTW
Politechnika Koszalińska
Budynek A, sala 22
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin

Pełnomocnik Rektora ds. UTW

mgr Jolanta Grzybowska
tel. 94 347 86 73