Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej

ŁĄCZENIE MĄDROŚCI Z PASJĄ

PLAN ZAJĘĆ w roku 2017/2018

 

Godziny zajęć

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

9:00 – 10:30

 

Język niemiecki   Sala 013 A/ Śniadeckich

J. angielski gr. III Sala 518 C/ Śniadeckich

 

 

9:00 – 12:00

 

 

 

Malarstwo gr.1       Sala 5 M/   Racławicka

Malarstwo gr. 2       Sala 5 M/     Racławicka

10:00 – 11.30

 

 

 

 

J. angielski  gr. II  Sala 416 B/ Kwiatkowskiego

12:00 – 13:00

 

Zajęcia taneczno- ruchowe      EMKA

 

Zajęcia taneczno-ruchowe      EMKA

 

12:00 – 13:30

 

 

 

J. angielski  gr. I    Sala 414 B/ Kwiatkowskiego

 

J. angielski  gr. IV Sala 416 B/ Kwiatkowskiego

15:30– .........

CHÓR - GRUPA WOKALNA     Rejtana  DS 2

 

 

 

 

17:00-18:00

   

WYKŁAD

   

17:30 – 18:30

 

 

 

BASEN/

Głowackiego

 

 

ZAJĘCIA - ROK AKADEMICKI 2017/2018

UWAGA!!!
ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ
PO SKOMPLETOWANIU GRUPY

Słuchacze mogą wnosić opłaty :

* osobiście (w kasie, V piętro, ul. Śniadeckich) - kasa czynna

   od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00

* na konto - Politechnika Koszalińska, nr rachunku bankowego    

   37 1030 1263 0000 0000 8949 9615 - z dopiskiem: 705 4 75 031 009   -    opłata za lektoraty językowe,basen  i inne kursy - kwota i nazwa kursu.

  Przy obu formach opłaty należy podać  imię i nazwisko słuchacza oraz   numer indeksu.

Ostateczny termin dokonania pełnej wpłaty (dotyczy zajęć które się już rozpoczęły to 15 grudnia br., wpłaty należy zarejestrować w Biurze UTW do 20 grudnia 2017.

KAŻDĄ WPŁATĘ NALEŻY ZAREJESTROWAĆ W BIURZE UTW w CZASIE DYŻURU.


1. BASEN - ul. Głowackiego Ewelina Filipek

  • grupa I - poniedziałek godz.18.00 -ZAJĘCIA ODWOŁANE
  • grupa II - czwartek godz.17.30 - wejście od strony brodzika o godz. 17.15  - prosimy o punktualne przychodzenie
  • grupa III - czwartek godz. 18.30 -ZAJĘCIA ODWOŁANE

 

2. JĘZYK ANGIELSKI: początek zajęć w listopadzie 2017

  • grupa I (poziom 0, 1 rok nauki) - mgr Piotr Trojanek, czwartek, godz.12.00-13.30 ul. Kwiatkowskiego, sala 414B - 
  • grupa II (2 rok nauki) - mgr Anna Golusińska-Ćwiek, piątek, godz.10.00-11.30, ul. Kwiatkowskiego, sala 416B
  • grupa III (3 i 4 rok nauki)- mgr Dorota Korczyńska-Graj, środa, godz.9.30-11.00, ul.Śniadeckich, sala 518C
  • grupa IV (5 rok nauki) - mgr Marzena Surówka, czwartek, godz.12.00-13.30, ul. Kwiatkowskiego, sala 416B

3. JĘZYK NIEMIECKI:

  • grupa I (2 rok nauki) - mgr Małgorzata Wilk, wtorek, godz.9.00 -10.30, ul. Śniadeckich, sala 013A/przyziemie

4.ZAJĘCIA TANECZNO - RUCHOWE -  mgr Małgorzata Staniszewska

  • grupa I - wtorek godz.12.00  EMKA - GRUPA ZAMKNIĘTA
  • grupa II - czwartek godz.12.00  EMKA  - GRUPA ZAMKNIĘTA
5.MALARSTWO - dr Bogusław Niewiadomski 
  • grupa PALETA - ZAMKNIĘTA - czwartek godz. 9.00 - 12.00
  • grupa początkująca - piątek, godz. 9.00 - 12.00
Zajęcia odbywają się na ul. Racławickiej, budynek M, sala nr 5

 

6. GRUPA WOKALNA (CHÓR) - mgr Władysław Andrzej Pitak

  • poniedziałek, godz. 15.30 - Don Studenta Nr 2, ul. Rejtana

Kontakt:

Biuro UTW
Politechnika Koszalińska
Budynek A, sala 22
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin

Pełnomocnik Rektora ds. UTW

mgr Jolanta Grzybowska
tel. 94 347 86 73